Popis produktu
Razítko samotiskací - dopravní prostředky
60ks v balení
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.04713 m³ |
| Šířka výrobku | 2.8 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 2.8 cm |
| Je na baterie | NE |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 60 ks |
| Kusů v displayi | 60 ks |
