Popis produktu
Razítko dinosauři
- razítko slouží jako omalovánka
balení 24 ks
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Kusů v kartonu | 24 ks |
| Kusů v displayi | 24 ks |
| Délka kartonu | 28.0 cm |
| Šířka kartonu | 17.0 cm |
| Výška kartonu | 20.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 3.5 cm |
| Šířka výrobku | 2.9 cm |
| Výška výrobku | 2.9 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.05299 m³ |
