Vyhledat

Hry na profese

Hry na profese jsou zábavným způsobem, jak pomoci dětem objevit různé povolání a dovednosti. Tyto hry podporují kreativitu, rozvoj jemné motoriky a učí děti spolupráci a komunikaci. Děti se mohou v těchto hrách stát lékaři, policisty, učiteli nebo hasiči a prozkoumat svět dospělých skrz zábavu a hru. Hry na profese jsou skvělým prostředkem k rozvoji fantazie a komplexního myšlení u dětí. Číst dále

  • Počet produktů 49
  • Ceny začínají od 69 Kč
  • Maximální sleva -17%

HRY NA PROFESI DOKTORA

Hry na profesi doktora jsou skvělým způsobem, jak dětem přiblížit zdravotnické prostředí a naučit je péči o zdraví. Děti se mohou v této hře stát lékaři, ošetřovateli nebo pacienty a prozkoumat svět medicíny. Tyto hry podporují empatii, sociální dovednosti a rozvoj paměti a koncentrace.


HRY NA PROFESI POLICISTY

Hry na profesi policisty umožňují dětem vstoupit do role ochránce zákona a řešit různé situace a případy. Děti se mohou naučit pravidla, pravidla bezpečnosti a spolupráci s ostatními. Tyto hry podporují logické myšlení, rozhodování a rozvoj týmové práce.


HRY NA PROFESI UČITELE

Hry na profesi učitele umožňují dětem stát se pedagogy a vést vlastní třídu. Děti se mohou naučit organizaci, komunikaci a motivaci svých "žáků". Tyto hry podporují rozvoj verbálních dovedností, kreativity a empatie.


HRY NA PROFESI HAŠIČE

Hry na profesi hasiče umožňují dětem zažít dobrodružství a pomáhat ostatním v nebezpečí. Děti se mohou naučit rychlé reakci, spolupráci a zodpovědnosti. Tyto hry podporují fyzickou aktivitu, odvahu a týmovou koordinaci.