Popis produktu
48 ks v display boxu
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Délka výrobku | 2.0 cm |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Šířka výrobku | 3.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Objem kartonu | 0.04870 m³ |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Celorok |
| Kusů v kartonu | 48 ks |
| Kusů v displayi | 48 ks |
