Popis produktu
Vybarvovací nálepky pro kluky
• 6 listů nálepek
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky |
| Je na baterie | NE |
| Sortiment | 2 |
| Výška výrobku | 0.3 cm |
| Šířka výrobku | 23.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 16.0 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Objem kartonu | 0.03060 m³ |
