Popis produktu
Gelové tetovací pera
• sada 8 ks + šablony
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Délka výrobku | 18.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 20.5 cm |
| Výška výrobku | 1.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Objem kartonu | 0.09086 m³ |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.1 kg |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Celorok |
