Vyhledat

Dětské svrchní oblečení

Dětské svrchní oblečení je nezbytnou součástí každého dětského šatníku. Tato kategorie zahrnuje různé druhy oblečení, které chrání děti před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zajišťují jim pohodlí a bezpečí během venkovních aktivit. Číst dále

  • Počet produktů 163
  • Ceny začínají od 99 Kč
  • Maximální sleva -56%

Dětské bundy a kabáty

Dětské bundy a kabáty jsou navrženy tak, aby udržely děti teplé a suché za deštivého nebo větrného počasí. Voděodolné materiály a teplá podšívka zajistí, že děti zůstanou pohodlné i v nepříznivých podmínkách. Stylový design a praktické detaily jako kapuce nebo kapsy dodají oblečení funkčnost a moderní vzhled.


Dětské mikiny a svetry

Dětské mikiny a svetry jsou ideální pro chladnější dny, kdy potřebují děti vrstvit své oblečení. Pohodlné a měkké materiály zaručí, že děti se budou cítit příjemně a volně pohybovat. Rozmanité styly a barvy umožní dětem vyjádřit svou osobnost a být trendy i v chladnějším počasí.


Dětské vesty a kabáty

Dětské vesty a kabáty jsou skvělou volbou pro přechodné období, kdy není potřeba silného zateplení. Lehké a prodyšné materiály umožní dětem volný pohyb a zároveň je ochrání před nepříznivým větrem. Moderní střihy a praktické detaily jako zipy nebo kapsy udělají z těchto kousků oblíbené doplňky každého dětského šatníku.