Vyhledat

Dětské plavky

Dětské plavky jsou nezbytným prvkem každého letního dobrodružství vašeho dítěte. Tyto plavky jsou navrženy s ohledem na pohodlí, bezpečnost a styl vašeho malého plavce, aby mohl bezstarostně užívat vodu. Číst dále

  • Počet produktů 16
  • Ceny začínají od 182 Kč
  • Maximální sleva -26%

Kvalitní materiály

Dětské plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou šetrné k citlivé dětské pokožce. Díky tomu se vaše dítě bude cítit pohodlně a chráněně během každého koupání.


Bezpečnost na prvním místě

Plavky pro děti jsou navrženy s důrazem na bezpečnost. Speciální prvky jako jsou lehké lemy, bezpečné zapínání a odolné švy zajišťují, že vaše dítě bude mít pohodlný a bezpečný zážitek ve vodě.


Rozmanité styly a vzory

V naší široké nabídce dětských plavek najdete různé styly a vzory, které osloví každého malého módního nadšence. Od barevných a veselých designů po elegantní a stylové vzory, určitě najdete to pravé pro vaše dítě.


Dětské plavky jsou nejen praktickým oblečením pro plavání, ale také důležitým prvkem pro rozvoj dětského smyslu pro pohyb a vodu. Vyberte ty nejlepší plavky pro vaše dítě a dejte mu možnost objevovat radost z vody a plavání.