Popis produktu
Skleněný 3D magnet MIX, 8 druhů
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 4.0 cm |
| Šířka výrobku | 1.3 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 4.0 cm |
| Sortiment | 2 |
| Objem kartonu | 0.03023 m³ |
