Vyhledat

Pokladničky

Pokladničky pro děti jsou nejen praktickým pomocníkem při učení finanční gramotnosti, ale také skvělým způsobem, jak podpořit jejich schopnost plánovat a šetřit peníze. Tyto malé pokladničky jsou navrženy tak, aby byly atraktivní pro děti a zároveň funkční pro ukládání jejich malých pokladů. Číst dále

  • Počet produktů 11
  • Ceny začínají od 29 Kč
  • Maximální sleva -2%

Pokladničky pro děti


Design pro zábavu

Pokladničky pro děti jsou dostupné v různých designech a barvách, které osloví každé dítě. Od roztomilých zvířecích motivů po oblíbené postavičky ze známých pohádek, každé dítě si může vybrat takovou pokladničku, která mu bude nejvíce vyhovovat.


Výukový nástroj

Kromě svého estetického vzhledu mají pokladničky pro děti také výukový charakter. Pomáhají dětem pochopit důležitost šetření, plánování výdajů a zodpovědného nakládání s penězi. Díky nim se děti mohou hravou formou naučit základní principy finanční gramotnosti.


Kvalitní materiály

Bezpečnost dětí je pro nás prioritou, proto jsou všechny naše pokladničky vyrobeny z kvalitních a nezávadných materiálů. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše dítě používá produkt, který splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.


Podpora kreativity

Pokladničky pro děti nejsou jen prostředkem k ukládání peněz, ale také podporují rozvoj dětské kreativity. Děti si mohou vymýšlet různé způsoby, jak si našetřit peníze nebo jak využít své úspory na něco, co si opravdu přejí.