Popis produktu
Vybarvi si každý den jedno překvapení. Čekání na ježíška můžeš prožít i kreativně.
Parametry
| Výška výrobku | 0.0 cm |
|---|---|
| Šířka výrobku | 21.0 cm |
| Délka výrobku | 21.0 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 2 |
| Výrobce | Kresli.to |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
Adventní kalendář s vánočními obrázky: Předvánoční omalovánky
Bohužel vyprodáno
