Popis produktu
Dimpl Duo - mačkací polštářky různých tvarů. Vyrobeny z měkkého silikonu.
Parametry
| Výrobce | Fat Brain |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Batole |
| Sezóna | Celorok |
| Doporučený věk | 12m+ |
| Objem kartonu | 0.01533 m³ |
| Sortiment | 1 |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Výška výrobku | 5.1 cm |
| Šířka výrobku | 19.7 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 22.2 cm |
