Popis produktu
Létající drak. Motiv hmyz. Rozměr 27 x 33 cm. 4 varianty - zelená, žlutá, červená, modrá.
Parametry
| Výška výrobku | 3.0 cm |
|---|---|
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Délka výrobku | 43.0 cm |
| Objem kartonu | 0.08704 m³ |
| Je na baterie | NE |
| Baterie v balení | NE |
| Výška kartonu | 40.0 cm |
| Šířka kartonu | 9.0 cm |
| Délka kartonu | 1.0 cm |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Výrobce | Wiky |
| Sezóna | Podzim |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Doporučený věk | 3+ |
