Vyhledat

Hračky do vody

Hračky do vody jsou nezbytným doplňkem každého dětského koupání. Tyto speciálně navržené hračky jsou určeny pro hravou zábavu vašich dětí ve vaně nebo bazénu. Nabízí nejen zábavu, ale také podporují rozvoj dětské motoriky a fantazie. Vodní hračky jsou odolné, bezpečné a snadno čistitelné, což je ideální kombinace pro dětské koupání. Číst dále

  • Počet produktů 102
  • Ceny začínají od 65 Kč
  • Maximální sleva -37%

Hračky do vody


Interaktivní vodní hračky

Interaktivní vodní hračky jsou skvělým způsobem, jak zapojit vaše děti do koupání a učinit ho ještě zábavnějším. Tyto hračky mohou být ve formě plavek, potápějících se postaviček nebo vodních her. Pomáhají rozvíjet dětskou kreativitu a koordinaci pohybu, zatímco se vaše dítě bude bavit ve vodě.


Vodní stavebnice

Vodní stavebnice jsou skvělým způsobem, jak vaše děti mohou tvořit a stavět i během koupání. Sestavte společně s vašimi dětmi různé konstrukce, které mohou plavat ve vaně nebo bazénu. Tato aktivita podporuje dětskou kreativitu, logické myšlení a rozvoj jemné motoriky.


Vodní hračky pro batolata

Speciálně navržené vodní hračky pro batolata jsou ideální pro bezpečnou a zábavnou hru ve vodě. Tyto hračky jsou ergonomicky navržené pro malé ručičky a nabízejí různé textury a barvy, které stimulují smysly vašeho dítěte. Batolata se tak mohou hravě učit a objevovat prostředí vody.