Popis produktu
Barevné varianty knih - černá, modrá, zelená, šedá, červená
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Objem kartonu | 0.06545 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 3.0 cm |
| Šířka výrobku | 31.5 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Délka výrobku | 23.0 cm |
| Sortiment | 2 |
