Popis produktu
• Plastové pero s kovovými doplňky
• Modrá náplň
Parametry
| Výrobce | TOTO |
|---|---|
| Výška výrobku | 1.0 cm |
| Je na baterie | NE |
| Délka výrobku | 4.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Šířka výrobku | 18.0 cm |
| Objem kartonu | 0.05280 m³ |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 2 |
| Sezóna | Celorok |
