Popis produktu
Kovové ořezávátko
Parametry
| Výrobce | TOTO |
|---|---|
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 5.0 cm |
| Výška výrobku | 1.0 cm |
| Baterie v balení | NE |
| Objem kartonu | 0.00696 m³ |
| Délka výrobku | 10.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 2 |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Sezóna | Škola |
