Popis produktu
Eurozávěsy o velikosti 4x4 cm, 40 kusů v balení.
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Objem kartonu | 0.02250 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 11.5 cm |
| Šířka výrobku | 2.5 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 9.0 cm |
| Sortiment | 2 |
Eurozávěsy 4x4 cm, 40 kusů - Čtyřičkové závěsy Euro, balení 40 kousků
49 Kč
19 Kč
Cena včetně DPH
