Popis produktu
Nafukovací plovací sedadlo. Velikost 68 cm.
Nafouklý kruh: Vnější průměr 63 cm, vnitřní průměr 38 cm, průměr sedátka 21 cm, šířka kruhu 22 cm. Vhodné pro děti o hmotnosti 11-15 kg.
Parametry
| Výška výrobku | 29.0 cm |
|---|---|
| Šířka výrobku | 2.0 cm |
| Délka výrobku | 21.0 cm |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Objem kartonu | 0.02974 m³ |
| Je na baterie | NE |
| Baterie v balení | NE |
| Výška kartonu | 29.0 cm |
| Šířka kartonu | 21.0 cm |
| Délka kartonu | 2.0 cm |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Sortiment | 1 |
| Výrobce | Wiky |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sleva | ano |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Země původu | mimo EU |
| Vhodné pro | Batole |
| Doporučený věk | 12-24m |
