Vyhledat

Nafukovací rukávky

Nafukovací rukávky jsou skvělým doplňkem pro bezpečnost dětí při plavání nebo pobytu u vody. Tyto rukávky jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální plovací asistenci a zároveň byly pohodlné k nošení. Jsou vyrobeny z odolného materiálu a nabízejí různé designy a velikosti, které si můžete vybrat podle potřeb vašeho dítěte. Číst dále

  • Počet produktů 34
  • Ceny začínají od 49 Kč
  • Maximální sleva -37%

Bezpečnost a spolehlivost

Nafukovací rukávky jsou navrženy s důrazem na bezpečnost vašeho dítěte během plavání. Díky nim může vaše dítě snadno a bezpečně zlepšit své plavecké dovednosti. Tyto rukávky mají speciální ventily pro rychlé nafouknutí a deflaci, což zajišťuje spolehlivost a snadné použití.


Pohodlí a volnost pohybu

Nafukovací rukávky jsou navrženy tak, aby poskytovaly pohodlí a volnost pohybu vašemu dítěti během plavání. Díky nim se vaše dítě může cítit pohodlně a současně si užívat plavání bez omezení. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je měkký na dotek a nezpůsobuje podráždění pokožky.


Zábavné designy a motivy

Nafukovací rukávky jsou k dispozici v různých zábavných designech a motivech, které osloví vaše dítě. Od oblíbených postaviček a barev až po motivy inspirované přírodou, určitě najdete ty pravé rukávky, které budou dětem přinášet radost a zábavu během plavání.


Jednoduchá údržba a skladování

Nafukovací rukávky jsou snadno udržovatelné a skladovatelné. Po použití je můžete jednoduše vyfouknout a složit do kompaktní podoby pro snadné skladování. Materiál je odolný vůči opotřebení a snadno se čistí, což zajišťuje dlouhou životnost a spokojenost s produktem.