Popis produktu
Plastové míčky do bazénu. Balení obsahuje 80 ks. Průměr míčku 7 cm.
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Baterie v balení | NE |
| Je na baterie | NE |
| Šířka výrobku | 37.0 cm |
| Délka výrobku | 50.0 cm |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sortiment | 1 |
| Sezóna | Jaro-léto |
