Popis produktu
Penál etue o velikosti 21x8cm.
3 různé druhy.
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Objem kartonu | 0.31500 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | NE |
| Výška výrobku | 9.0 cm |
| Šířka výrobku | 9.0 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 22.0 cm |
| Sortiment | 2 |
