Popis produktu
Nastal čas pouštět draka a opékat brambory! Zažijte kouzelný podzim s Jonášem a Madlenkou!
Parametry
| Výška výrobku | 0.0 cm |
|---|---|
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Výrobce | Albi - Kouzelné čtení |
| Sezóna | Celorok |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Doporučený věk | 2+ |
