Popis produktu
Jojo krtek. Rozměry 5,5 x 5,5 x 3,5 cm. Světelné efekty. 2 x AG3 součástí. 12 ks display box. 3 varianty - modrá, žlutá, červená.
Parametry
| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Sezóna | Celorok |
| Je na baterie | ANO |
| Výška výrobku | 3.5 cm |
| Šířka výrobku | 5.5 cm |
| Baterie v balení | ANO |
| Doporučený věk | 3+ |
| Délka výrobku | 5.5 cm |
| Sortiment | 1 |
| Typ a počet baterií | 2xAG3 součástí |
| Varianta | červené, modré, žluté |
