Popis produktu
"BABU - Tahačka želva
Rozvíjí : koordinaci vjemů, pohybové cítění
12m+
"
Parametry
| Výrobce | BABU |
|---|---|
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Doporučený věk | 12m+ |
