Popis produktu
Dřevěná kostka s mnoha funkcemi, počítej, hraj si s labyrintem, posouvej, poznávej barvy, tvary ...
Parametry
| Výrobce | BABU |
|---|---|
| Sortiment | 1 |
| Délka výrobku | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 0.0 cm |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 0.0 kg |
| Doporučený věk | 3+ |
