Vyhledat

Bábovičky, kbelíky, kolečka

Bábovičky jsou nezbytným doplňkem každého rodiče, který pečuje o své dítě. Tyto praktické a pohodlné produkty usnadňují každodenní péči o nejmenší členy rodiny. Díky nim je koupání, krmení nebo přebalování dítěte jednodušší a bezpečnější. Kvalitní bábovičky jsou vyrobeny z materiálů šetrných k dětské pokožce a nabízejí širokou škálu funkcí pro maximální pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte. Číst dále

  • Počet produktů 52
  • Ceny začínají od 21 Kč
  • Maximální sleva -8%

Kbelíky pro pohodlné koupání

Kbelíky jsou ideálním doplňkem pro koupání vašeho miminka. S jejich pomocí můžete snadno a bezpečně umýt vaše dítě a poskytnout mu příjemný relaxační zážitek. Moderní kbelíky jsou ergonomicky navrženy tak, aby bylo koupání co nejpříjemnější jak pro dítě, tak pro rodiče. Díky praktickým funkcím, jako jsou protiskluzové nožičky nebo teploměr, je koupání s kbelíkem bezpečné a efektivní.

Kolečka pro pohodlné přesuny

Kolečka jsou skvělým pomocníkem pro rodiče, kteří potřebují snadno přesouvat dětské vybavení po domě nebo venku. S kolečky můžete jednoduše přemístit kočárek, houpačku nebo jiné potřebné věci bez námahy. Moderní kolečka jsou vybavena kvalitními brzdami pro maximální bezpečnost a pohodlí. Díky nim se stane každodenní péče o dítě snazší a efektivnější.

Podobné kategorie