Vyhledat

Geomag

Dětské hračky jsou nezbytnou součástí každodenního života malých dětí. Nabízí nejen zábavu, ale také podporují rozvoj jejich dovedností a kreativity. Jednou z oblíbených kategorií jsou stavebnice, které umožňují dětem vytvářet a zkoumat nové věci. Geomag je jednou z předních značek, která se specializuje na stavebnice a magnetické konstrukční hračky pro děti různého věku. Číst dále

  • Počet produktů 4
  • Ceny začínají od 329 Kč

Geomag Magicube

Geomag Magicube je inovativní stavebnice, která kombinuje klasické stavebnice s magnetickými kostkami. Děti mohou snadno spojovat kostky díky magnetickému mechanismu a tvořit tak různé tvary a konstrukce. Magicube podporuje rozvoj jemné motoriky a prostorové představivosti u dětí již od raného věku.


Geomag Panels

Geomag Panels jsou stavebnice s magnetickými panely, které umožňují dětem vytvářet 3D konstrukce a modely. Díky různým tvary a barvám panelů mohou děti rozvíjet svou kreativitu a fantazii. Tato stavebnice je ideální pro děti, které rády experimentují a zkoumají nové možnosti konstrukce.


Geomag Mechanics

Geomag Mechanics je stavebnice, která kombinuje magnetické prvky s mechanickými součástkami. Děti se mohou naučit základy mechaniky a fyziky prostřednictvím interaktivního modelování a konstruování. Tato stavebnice podporuje logické myšlení a problem-solving schopnosti u dětí.