Zimní fusak - pytel Emitex Combi

AAA

Počet nalezených produktů: 1

Emitex Celoroční fusak do kočárku Complete 5 v 1 černá

Hodnocení: 100%

Fusak do kočárku pro děti od 0 do 3 let. Fusak se skládá ze 3 dílů, které spojíte pomocí zipů do různých kombinací jako např. podložka, nánožník, lehký fusak, zimní fusak nebo ext ...

2 499,-

Zimní fusak do kočárku, Zimní pytel do kočárku - Fusak Combi 3 v 1 Klasik EMITEX – nejprodávanější zimní fusak do kočárku - pytel do kočárku, který je vyráběn již několit let a má vychytané nedostatky

Fusaky do kočárku Emitex Combi KLASIK jsou velmi kvalitně provedené, multifunkční zimní fusaky do kočárku pro děti od narození do 3 let. Tyto fusaky do kočárku rostou s Vaším dítětem a můžete je použít v autosedačce, v kočárku nebo v přenosné tašce.

U velice kvalitního a originálního výrobku Zimní fusak Combi EMITEX - Zimní pytel Combi EMITEX nehrozí vypadávání zubů u postranních zipů, neboť je nahrazen velmi kvalitním zdrhovadlem, které má každý zub přišitý k pásu zipu.

Zimní fusak do kočárku Combi Emitex - Zimní pytel Combi Emitex má povrchový materiál voděodpudivou úpravu, takže se voda nevsákne do fusaku, ale jednoduše po něm sklouzne.

Zimní fusak Combi Emitex - Zimní pytel do kočárku Combi Emitex má dostatečné fixování proti sklouzávání v kočárku, když Vaše díte sedí, a to díky našití přídavného dílu za opěrací část a nově jsou přidány našité gumy se sponou na bočních dílech, pomocí kterých připnete zimní fusak do kočárku Combi Emitex - zimní pytel Combi Emitex ke konstrukci kočárku.

Vnitřní materiál microfleece je příjemný na dotyk, teplý a má antipeelingovou úpravu proti žmolkování. Jako výplň fusaku je použito kvalitní rouno s certifikátem podle evropského standardu EKO Standard 100, což je nejvyšší a nejnáročnější atest materiálu. Toto rouno vyniká svou tvarostálostí i po vyprání, je jemné a příjemné na dotyk.

Zimní fusak do kočárku Combi Emitex je kvalitně zpracován do posledního detailu!

Zimní pytel Combi Emitex - zimní fusaky Emitex Combi 3 v  1 se opravdu vyplatí

  • má prodloužitelnou délku, roste s Vaším dítětem
  • drží skvěle teplo a Vaše dítě tak nemusíte příliš oblékat
  • vysoká kvalita použitých materiálů
  • jistota při řešeních případných reklamací

Upozornění: Výrobce Emitex je jediným výhradním vlastníkem práva výroby tohoto typu zimního pytle. Pokud se setkáte s kopií, jedná se o nekalou konkurenci dopouštějící se trestného činu kopírování státem chráněného Užitného vzoru.

Nastavitelná délka a šířka zimního pytle
•délka zimního pytle je 110 cm, tato délka je vyhovující pro větší děti
•po odepnutí spodního nánožníku je fusak zkrácen na 90 cm, délka vyhovující pro malé děti
•přední díl je možno do šířky stáhnout a tím zúžit šířku zimního pytle, čímž se zabrání unikání tepla zevnitř, hlavně malé děti jsou tímto lépe chráněny před chladem

Zimní fusaky Emitex Combi 3 v  1 - rozměry:
délka 85 cm + 25 cm = 110 cm
šířka je přizpůsobivá podle stažení 35 cm – 50 cm

Složení materiálu:
Vnější látka: 100% polyamid, atestovaný, vysoce kvalitní materiál s voděodolnou úpravou
Výplň: 100% polyesterové vlákno s kvalitní tepelnou izolací a tvarovou stálostí.
Vnitřní materiál: 100% polyester, atestovaný fleece s úpravou antipilling, materiál s optimální tepelnou regulací

Zimní fusak Combi Emitex - praktické a jednoduché ošetřování
Vnější strana fusaku a vnitřní díl na nohy dítěte jsou nepromokavé a tím jednoduše omyvatelné vlhkou tkaninou. Lze prát do 30°C v automatické pračce pracími prostředky šetrnými k barvám.A nyní si zodpovězte následující otázky:

Vyplatí se mi ušetřit cca 200,- Kč na kopii výrobku zimní pytel Combi Emitex s nejasným původem?
Nejčastější kopie pochází z Polska, kde materiály nemají potřebnou kvalitu! Zkoušeli jsme např. fleece od výrobců z Polska, materiál žmolkoval, vytahoval se, byl příliš elastický, nedržel barvu po vyprání. Nebo od českých kopírovatelů, kteří používají polské materiály kvůli nízké ceně, rouno také bývá nejčastěji z Polska a nemá potřebnou kvalitu a po vyprání se z něj vytvoří velké chuchvalce.
Nabídne mi kopie stejnou kvalitu zpracování?
Jsou kvalitně obšity otvory na popruhy kočárku, nebude se párat obšití?
Je materiál nepromokavý?
Nebudou vypadávat zuby na postranních zipech?
Nejčastěji se používají tzv. kostěné plastové zipy, u kterých dochází k vypadávání zubů nejvíce a pak zimní fusak můžete "vyhodit".
Je zimní fusak Combi Emitex dostatečně velký?
Vyřeší rychle a k mé spokojenosti prodejce mou případnou reklamaci?
Jakou má výrobce v tomto ohledu pověst?
Zkušenosti našich zákazníků jasně hovoří o tom, že zimní fusak Combi Emitex se vyplatí. Mnohé maminky mají tento zimní pytel Combi Emitex i pro druhého sourozence, protože se jim nerozpadl a posloužil tak dlouho, jak to od české značky očekávaly.

Nepřehlédněte prosím: Fusak Emitex Combi Exklusive 2 v 1

Fusak zimnízimní fusak emitex, zimní pytel Emitex, zimní fusak Combi Emitex, zimní fusaky