Matrace do postýlky

AAA

Počet nalezených produktů: 1

-33%

Matrace do postýlky 120x60 - molitan růžová

Dětská molitanová matrace (PUR pěna). Rozměr 120x60x6cm. Matrace je potažena polyuretanovým vláknem a vrchní vrstva je 100 % bavlna. Potahový materiál je snímatelný a dá se prát sa ...

199,-

Skladem 1 ks

Matrace do postýlky

matrace 120x60

Dětské matrace do postýlky - matrace do postýlek nabízíme v několika druzích a tvrdostech. Kvalitní matrace do postýlkykvalitní matrace do postýlek mají vesměs snímatelné a pratelné potahy a doporučujeme je používat oboustranně. U nás seženete molitanové, matrace 120x60 do postýlky kokos+molitan, dětské matrace pohanka+kokos.

Rovněž nezapomeňte na chránič matrace proti pročůrání nebo poblinkání, který máme rovněž v nabídce.

Velmi oblíbené a užitečné jsou polstrované mantinely, které se přivazují na postranice postýlky, a chrání tak Vaše miminko před uhozením, když už se více hýbe a může se dokutálet k postranici postýlky. Najdete u nás různé druhy a barvy matrace do dětských postýlek, které lze kombinovat s napínacími prostěradly nebo povlečením.

Matrace do postýlky kokos

Jelikož máme v nabídce dětské dřevěné postýlky o rozměru 120x60 cm, tak i v naší kategorii  Vám přinášíme matrace do postýlky - matrace 120x60 do postýlek, velikost 120x60 s barevnými snímatelnými povlaky, výplně pohanka + kokos.

Matrace do postýlky - matrace do postýlek - matrace do dětské postýlky 120x60 nestojí mnoho a doporučuje se u každého dalšího dítěte koupit novou, abyste měli jistotu, že Vaše miminko spinká v čistém.

Matrace pro miminko z různých materiálů, od klasické matrace 120x60 pro miminko z molitanu  z pohanky a kokosu - kokosová matrace do postýlky.