Lehátko pro dítě

AAA

Počet nalezených produktů: 1

-12%

Dětské lehátko CARETERO BLOSSOM beige

Krásné lehátko s jemnou vibrací, kolotočem se 12 melodiemi, bezpečnostním 5ti bodovým pásem a sundavacím potahem. Snadné rozložení.

1 669,-

Skladem 1 ks

Lehátko pro miminko

Baby Sitter Balance lehátko - Black / SilverKojenecké lehátko - dětské lehátko a houpátko do 18 kg využijete od narození a miminko si v něm může nejen zdřímnout během dne, ale i pozorovat dění kolem sebe, hrát si, papat svačinku...

Kojenecké lehátko

Dětské lehátko pro miminko s hrazdičkou - dětské lehátko a houpátko do 18 kg si jednoduše přenesete tam, kam potřebujete, ať po bytě, nebo třeba na terasu. Každý musí uznat, že s postýlkou se po bytě pohybujete s těžkostmi a pro miminko je dětské lehátko oblíbeným místem, změnou a navíc Vás má neustále na očích, ať při vaření, odpočinku či jiné Vaší aktivitě!

Dětské lehátko pro miminko s hrazdičkou

Nabízíme Vám velmi kvalitní a praktická dětská lehátka pro miminka - dětské lehátko pro miminko s hrazdičkou - dětské lehátko a houpátko do 18 kg v několika druzích!

Lehátka pro miminka

Dětské lehátko pro miminko s hrazdičkou, dětské lehátko a houpátko do 18 kg

Dále by Vás mohlo zajímat : Dětská nosítka

Dětská lehátka pro miminka - dětské lehátko a houpátko do 18kg patří mezi nepostradatelné a praktické pomocníky s miminkem.