Klokanka - klokanky

AAA

Počet nalezených produktů: 1

-57%

Nosítko a fusak Lodger Shelter Fleece Jade

Nosítko a fusak do autosedačky Lodger Shelter Fleece je praktickým pomocníkem, když s dítětem vyrážíte ven pěšky nebo autem. Využití: jako babyvak, fusak do autosedačky nebo prakti ...

749,-

Skladem 1 ks

Klokanka pro miminko

Další způsob nošení dětí - klokanka - dětská klokanka - baby vak!

Nádherná a velice praktická dětská klokanka Minimonkey je velice pohodlná klokanka jak pro Vaše děťátko, tak i pro Vás. Obdobné výhody nabízí i baby vak Wallaboo.

Dětská klokanka a baby vak je určen pro pohodlné a přirozené nošení Vašeho miminka od prvních chvilek, kdy potřebuje nerušeně spinkat a zároveň vnímat pocit bezpečí, až po doby, kdy začnete s Vaším dítětem podnikat výlety a procházky a nožičky už si potřebují odpočinout.

Klokanka MINIMONKEY - dětská klokanka - baby vak je vyrobena podle potřeb dítěte, které se musí cítit bezpečně a pohodlně, a rovněž podle potřeb rodiče, který dítě nosí.

Klokanky na miminka

Důmyslně vypracovaná konstrukce klokanky MINIMONKEY umožňuje 4 polohy nošení a jeden způsob připnutí na postýlku či ohrádku pro úplně malinkatá miminka. Hluboká kapsa je plně přizpůsobena potřebám ležícího miminka, poskytuje pohodlné uložení tělíčka a umožňuje tak najít tu nejlepší polohu pro klidné spinkání. Klokanka - dětská klokanka je taktéž přizpůsobena pro nošení větších dětí, kde kapsa poslouží jako sedák. Pohodlné nošení zajišťuje pevná plastová přezka a polstrovaný popruh.

Baby vak WALLABOO nabízí možnost nošení dítěte ve třech přirozených polohách: v poloze pro spaní, v sedící poloze a v aktivní poloze. Díky nastavitelné velikosti se baby vak WALLABOO přizpůsobí jakékoli postavě. Speciální přední otvor zjednodušuje umístění dítěte ve vaku. Baby vak WALLABOO neobsahuje žádné regulační části, stačí jen umístit dítě v nosítku a můžete jít!

Dlouhý popruh a velká kapsa pro umístění Vašeho děťátka zaručuje, že jedna velikost padne opravdu každému.

Pevná, avšak "sametová" bavlna, ze které je klokanka - dětská klokanka vyrobena, zaručuje stálý tvar a šetrnost k pokožce dítěte. Klokanka je vhodná pro praní v pračce na 40°C.

Využijte všechny výhody této krásné klokanky na nošení miminka!

Žádné složitosti - jednoduše ji navlékněte na sebe, vložte děťátko do klokanky a můžete hned nosit, kolébat a vychutnávat si chvilky blízkosti tak dlouho, jak jen budete chtít, a to po celý rok! Klokanka, dětská klokanka, klokanky, klokanky na nošení miminek.