Kalhotkové pleny

AAA

Počet nalezených produktů: 0

Kalhotkové pleny

Kalhotkové pleny all in one jsou čím dál tím více oblíbenější, a to z několika důvodů.

Kalhotkové pleny all in one jsou za prvé ekologické pleny a zdravé pleny pro Vaše miminko, za druhé se kalhotkové plenky all in one velmi lehce přebalují. Podobají se jednorázovým plenkám, perou se celé a velmi rychle schnou. Za druhé kalhotkové plenky all in one jsou šetrné k životnímu prostředí a nevznikne tak nadměrný odpad jako od plen jednorázových.

A za třetí - látkové pleny all in one - to je třetinová investice narozdíl od jednorázových papírových plenek s tím, že kalthotkové plenky all in one můžete využít i na další své miminko.

Látkové plenky - kalhotkové pleny nebo jednorázové papírové pleny?

ZDRAVÍ
Proč jsou látkové plenky z bambusu zdravější pro mé dítě? Není to jedno, zda látka nebo papír? Je nutné si uvědomit, papírové pleny nejsou jen z papíru. Existuje papír, který nepropustí vodu? Papírové plenky jsou více jak z poloviny tvořené chemickými gely, nepropustnými vrstvami - vše vyráběné z ropy. Některé papírové pleny bývají i parfémované, což je naprosto nevhodné pro velmi citlivou pokožku miminka. Plenka tvářící se jako prodyšná, je neprodyšná a děti trpí často na opruzeniny. Ačkoli mažete všemi doporučovanými mastmi, ocitáte se v začarovaném kruhu. Pokožka miminek je čím dál víc náchylná k atopickým ekzémům, vyrážkám, opruzeninám apod.

U látkových plenek - kalhotkové pleny SWEET MONKEY se pokožka Vašeho miminka dotýká pouze přírodního materiálu bambusového froté, které je navíc antibakteriální.

Svrchní vrstva je z funkčního materiálu, který je nepropustný, ale prodyšný!

Neopomeňme, že do dnešního dne ještě nedospěla jediná generace odchovaná na "úžasných" papírových plenách. Jsou ale opravdu tak úžasné? Už v této době mnoho vědců a lékařů zrazuje od jejich používání!

Z látkových plen se neuvolňují žádné miniaturní kousky papíru, jako u některých jednorázových plen, které se mohou dostávat do pohlavních orgánů. Stále častěji se diskutuje problém přehřívání pohlavních orgánů v jednorázových papírových plenách. Nechceme, aby jednou dítě mělo problémy s plodností!

Velkým bonusem je navíc zajištění optimálního vývoje zdravých kyčlí.

EKOLOGIE

Třídíte odpad, ale používáte jednorázové pleny? Jedno dítě za dobu používání jednorázových plen, vyprodukuje až tunu, opravdu tunu odpadu, který většinou končí na skládkách, protože špatně hoří. Nehovoříme ani o zátěži pro životní prostředí při výrobě a distribuci.

FINANCE

V neposlední řadě si zkuste propočítat, kolik dáte od narození Vašeho dítěte do cca 2 - 3 let za papírové jednorázové pleny. Náklady na pořízení min. 10 ks (optimální množství, abychom nemuseli každý den prát je 15ks) kalhotkových plen Sweet Monkey VŠE V JEDNOM jsou velmi hluboko pod náklady na jednorázové pleny. Navíc je můžete použít i na své další miminko.

Maximálně třetinové náklady papírových plen.