HRISTINA Přírodní olej na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku

HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml

Vaše cena:255,- včetně DPH

Dostupnost:Skladem 2 ks

Kód položky: H-TP-901

Výrobce:HRISTINA

Více informací

Přírodní olej na jizvy, strie a dehydr?vanou pokožku. Díky unikátní kombinaci přírodních rostlinných olejů a vitamínů je tento tělový olej doslova pohlazením pro pokožku s jizvami, striemi, pro dehydrovanou pokožku, nerovnoměrně tónovanou a stárnoucí.

Dále v kategorii:V těhotenství a po poroduPřírodní kosmetikaPřírodní kosmetika pro maminky

Podrobnější informace

HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydratovanou pokožku 200 ml používáme 2x denně, jemně vmasírujeme  krouživými pohyby do jizvy a okolní suché a čisté pokožky, aplikovat na suchou a čistou pokožku.

Upozornění: tělový olej nesmí být používán na porušenou nebo poraněnou kůži!

Tento přírodní tělový olej pomáhá zlepšit vzhled jizev, ale samozřejmě, že je nikdy neodstraní úplně. Zlepšuje vzhled všech  typů  jizev. Hristina přírodní tělový olej pro maminky je velmi účinný v udržení elasticity tkáně  na kloubech a dalších  místech s velkou pohyblivostí.

Přírodní

tělový olej HRISTINA zlepšuje vzhled tónu pokožky - nerovnoměrného tónu pokožky způsobené  hormonálními výkyvy a nadměrným  slunečním  zářením.

Zlepšení vzhledu a zamezení vzniku dalších strií - tělový olej je vysoce účinný v pomoci zlepšení vzhledu existujících  strií. Pomáhá zvýšit pružnost pokožky, a tím zamezuje vytváření  nových strií.

Účinná pomoc při předcházení stárnutí pokožky - tělový olej obsahuje složky, které pomáhají změkčit pokožku, je potom  hladší a pružnější, čímž se sníží výskyt vrásčité a povislé kůže. Také zlepšuje texturu, tón a vzhled jemných  linek a vrásek.

Dehydrovaná pokožka

ong> - tělový olej pomáhá doplňovat přírodní olej v pokožce, který se smyje při častém koupání / při  nadměrném pocení,  vlivem  slunce a větru.

 

Složení: SEZAM INDICKÝ OLEJ, MANDLOŇ HOŘKÁ OLEJ, AVOKÁDOVÝ OLEJ, MĚSÍČEK LÉKAŘSKÝ EXTRAKT, HEŘMÁNEK PRAVÝ EXTRAKT Z KVĚTŮ, LEVANDULOVÝ OLEJ, ROZMARÝNOVÝ OLEJ, ALANROIN, HLEMÝŽĎÍ EXTRAKT, VITAMIN A, VITAMIN E, VČELÍHO VOSK

 

INCI: SESAMUM INDICUM SEED OIL, PRUNUS DULCIS OIL, AVOCADO OIL, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, MATRICARIA CHAMOMILLA FLOWER EXTRACT,  LAVENDER OIL, ROSEMARY OIL,  ALANTOIN, SNAIL EXTRACT, RETINOL (Vitamin A), TOCOPHEROL (Vitamin E), BEESWAX

Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml

HRISTINA Přírodní tělový olej pro maminky - na jizvy, strie a dehydrovanou pokožku 250 ml nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

Doporučujeme k tomuto produktu