• Emitex vložka MERINO vlna do kočárku, do autosedačky, do fusaku
 • Emitex vložka MERINO vlna do kočárku, do autosedačky, do fusaku
 • Emitex vložka MERINO vlna do kočárku, do autosedačky, do fusaku
Emitex vložka MERINO vlna do kočárku, do autosedačky, do fusaku

Emitex vložka Merino vlna

Vaše cena:529,- včetně DPH

Dostupnost:Vyprodáno

Kód položky: 126-0000400

Výrobce:Emitex

Více informací

Vložka Merino vlna se používá do kočárků, autosedaček a fusaků, kde vytvoří tepelnou bariéru mezi Vaším miminkem a studeným kočárkem, fusakem v něm, nebo autosedačkou v autě.

Dále v kategorii:Autosedačky dětskéLetní zavinovačka do autosedačkyPotah na autosedačkuVložka do velké autosedačky a kočárkuGolfové hole, kočárkyFusak Emitex COMBI 3 v 1Zimní fusak - pytel Emitex Combi

Podrobnější informace

Emitex vložka Merino vlna slouží k vylepšení zateplení všech fusaků a zavinovaček do autosedačky Emitex.

Může se však využít i jako podložka jinde - v postýlce, při přebalování apod.

Emitex vložka Merino vlna je velmi jemná a příjemná na dotek. Vlákna vložky Merino jsou tvořena kreatinem a jsou jemnější a měkčí než klasická vlna. Jedná se o jeden z nejlepších a nejvhodnějších materiálů pro nejmenší děti, navíc přírodní. Vlákna vlny napomáhají udržovat dětskou pokožku v teple a suchu. Díky tomuto materiálu je Vašemu děťátku vždy teploučko právě tak, jak potřebuje. Pro ještě větší komfort je na rubové straně vložky protipotní mřížka ze 100% bavlny.

Přednosti - Emitex vložka Merino vlna:

 • Přírodní termostat - Merino vlna používá absorpční a vydávající proces, aby ohřála nebo ochladila lidské tělo. To je důvod, proč má miminko v Merino vlně stále ideální teplotu - nepřehřívá se, ani mu není zima. Pokud je Vašemu děťátku horko, Merino vlna chladí, protože je pórovitá a propustná. Absorbuje pot
a zbavuje se ho odpařováním. Vytváří na pokožce příjemný chladivý pocit a Vaše dítě se nepřehřívá.
 • Merino vlna v chladném počasí hřeje, v horkém chladí.
 • Hřeje i když je vlhká - Emitex vložka Merino vlna opravdu hřeje, i když je vlhká – dokáže pojmout vlhkost rovnající se až třetině své váhy, aniž by na dotyk působila mokrá.
 • Vysoká prodyšnost - Vysoká prodyšnost Emitex vložka Merino vlna zajišťuje, že materiál dýchá a pot se odpařuje. To zabraňuje přehřátí.
 • Antibakteriální - žádný zápach - Emitex vložka Merino vlna na sebe dokáže chemicky vázat a neutralizovat tělesné pachy. Tím se stará o přirozené potlačení zápachu. I po delším užívání je stále příjemná na dotek a nezapáchá.
 • Velmi jemná - neškrábe - V Emitex vložka Merino vlna je miminko jako ve vatičce. Emitex vložka Merino vlna je velmi příjemná k pokožce. Vlas vlny Merino má tloušťku 15 až 25 mikrometrů. Tenčí vlákna neškrábou, protože se při kontaktu s pokožkou ohýbají.
 • Vysoká UV clona - P
 • řirozenou vlastností vlny je eliminace účinků UV záření.

  Použití:

  Na horním okraji jsou šňůrky pro upevnění vložky k fusaku, autosedačce, kočárku. Vložka je vhodná i pro 5-ti bodové upínání autosedačky, kočárku - k tomuto účelu jsou na vložce vyšity prostupy na pásy, tyto se prostřihnou nejlépe ostrými nůžkami na manikůru, nesmí se střihnout do nití od obšití jinak se bude obšití párat, prostřihnou se pouze ty díry, které jsou v místě pásů a budou se používat.

  Údržba:

  Díky velké samočisticí schopnosti není třeba prát často. Pro uchování žádaných vlastností vlny se doporučuje prát v ruce při teplotě 30°C nebo v pračce na šetrný program na vlnu do 30°C. Po delším používání a několikanásobném praní je vhodné ošetřit lázní s lanolinem. Nežehlit, nesušit v sušičce, ždímat jen velmi jemně.

  Rozměry: délka 72 cm, šířka 32 cm - 37 cm

  Složení materiálu: 100% Merino vlna 100% bavlna

  Uživatelské hodnocení / zkušenosti / recenze pro Emitex vložka Merino vlna

  Emitex vložka Merino vlna nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení

  Doporučujeme k tomuto produktu