Dětská ohrádka

AAA

Počet nalezených produktů: 1

-35%

CARETERO Quadra Green dětská skládací ohrádka

Dětská ohrádka čtvercového tvaru CARETERO Quadra, která je skládací, lehká a praktická. Ohrádka pro děti má pestré barvy a veselý obrázek na matraci.

899,-

Expedujeme do 5 dnů

Dětská ohrádka pro děti - ohrádka pro dítě by mělo být bezpečné místo pro hraní Vašeho děťátka. Ohrádka pro dítě nesmí stát v blízkosti nebezpečných přístrojů, kamen a jiných zdrojů tepla.

Ohrádky pro děti musí být pevné a stabilní. Ohrádka pro dítě.

Dětská ohrádka je hlavně pomůckou pro rodiče. Když umístíme malé batole do ohrádky pro miminka, tak hlavně tehdy, kdy potřebujeme mít jistotu, že je naše děťátko v bezpečí a maminka si může dojít na záchod, uvařit, nebo zařídit jinou naléhavou záležitost. Ohrádka pro dítě je velký pomocník v rodině, kde je více různě starých malých dětí.

Nezapomínejte však, že se Vaše miminko nesmí cítit v ohrádce opuštěné, že nemá možnost na Vás dohlédnout, vidět Vás, sledovat Vás. Ohrádka pro děti není trestem, ale měla by být místem, kde je dítě rádo, kde má své bezpečné hračky a výhled na rodiče, kteří jsou momentálně zaneprázdněni důležitými záležitostmi a nemohou tak svojí 100% pozornost věnovat svému miminku.