Autosedačky dětské

AAA

Počet nalezených produktů: 0

Autosedačky dětské - autosedačka vajíčko - dětská autosedačka

Nezapomeňte, že dětská autosedačka - vajíčko je povinnou výbavou ve voze pro převoz dětí již od narození! Každé novorozené miminko již převážíme v autosedačce jako dítě ve vajíčku!

Jedním ze základních kritérií při výběru autosedačky je váha dítěte a jeho výška. Dítě nesmí přerůstat z autosedačky!

Dětské autosedačky - Kategorie 0 - 13 kg - tzv. vajíčka - autosedačka vajíčko
Kojence musíme jednoznačně přepravovat v dětské sedačce (skořepině) nebo-li ve vajíčku, které umožňuje přepravu miminka v pololeže. Tyto dětské autosedačky se upevňují se vždy v poloze proti směru jízdy. Důležitou předností je, že je miminko v případě kolize celým tělíčkem v sedací skořepině přitlačeno a podepřeno.  Doporučujeme tyto dětské autosedačky - vajíčka - vajíčko - autosedačka upevňovat vždy na zadní sedadlo automobilu. Pokud nutně chcete a potřebujete vajíčko autosedačka umístit na přední sedadlo spolujezdce, pak je nutné nemít na tomto místě aktivní airbag. Nejde-li vypnout, nikdy tam dětské autosedačky nedávejte! Aktivní airbag je pro miminko smrtelně nebezpečný!

 

 

 

Nezapomínejte také, že příliš dlouhý pobyt miminka v ohnuté poloze může ohrozit jeho zdravý vývoj, pohyb miminka je omezený, nemůže se protáhnout a většině miminkům je delší pobyt v tomto vajíčku nepříjemný.

Pokud dítě dosáhne maximum váhy pro vajíčko autosedačka (tzn. max. 13kg) , nebo když hlavička miminka přesahuje okraj vajíčka, je nutné pro Vaše dítě pořídit nový typ autosedačky, který bude odpovídat velikosti a váze Vašeho miminka. Nabízíme Vám dětské autosedačky - vajíčka - dětská autosedačka vajíčko v kategorii 0 - 13 kg a 0 - 18 kg. Tyto autosedačky jsou homologované a schválené podle nejnovější normy ECE 44/04.

Dětské autosedačky - Kategorie 0 - 18 kg - to je bezpečí a pohodlí od prvních dnů života!