i-peněženka

Bonusový systém na serveru hracky-vybavicky.cz

Přehledný věrnostní systém - žádné nejasné body.

Z objednánky získáváte konkrétní částku v korunách, která se Vám uloží na konto i-peněženky. Hned při další objednávce je možné provést úhradu (plnou či částečnou) pomocí i-peněženky.

 

Princip, pravidla a podmínky systému I-peněženka na serveru hracky-vybavicky.cz

  1. Konto i-peněženky mohou využívat pouze registrovaní uživatelé serveru hracky-vybavicky.cz, a to za uskutečněné objednávky vytvořené po 1.7.2012. Pokud dosud nemáte vytvořený zákaznický účet, můžete provést registraci zde.
  2. V detailu položky je uvedena hodnota v Kč, kterou na konto i-peněženky objednáním položky registrovaný uživatel získá. Peníze jsou na konto i-peněženky připsány při expedici objednávky.
  3. Pokud uživatel nepřevezme objednávku a má vedené konto i-peněženky, je z konta odečtena částka 500,-Kč, jako náhrada za náklady s expedicí. Zároveň je z i-peněženky odečtena hodnota za danou objednávku.
  4. Čerpání peněz z i-peněženky je možné pouze v rámci objednávek ze serveru hracky-vybavicky.cz, a to vložením částky do příslušného formuláře košíku serveru hracky-vybavicky.cz. Částka z i-peněženky, kterou se objednávka hradí pak musí být nižší, než celková hodnota objednávky, tedy objednávka po uhrazení z i-peněženky musí mít hodnotu alespoň 1,- Kč. 
    Peníze není možné z konta i-peněženky převádět ani vybírat jiným způsobem, než tím, který je popsán v tomto bodu.
  5. Platnost konta i-peněženky na serveru hracky-vybavicky.cz je 180 dnů od poslední objednávky. Pokud v této době zákazník neprovede další objednávku, stav konta bude nastaven na 0,- Kč a prostředky na něm propadnou.
  6. Provozovatel si vyhrazuje právo, v případě nutnosti, pozměnit pravidla I-peněženky - bonusového systému, včetně práva I-peněženku kdykoliv pozastavit či zrušit. Částky na kontě i-peněženky jsou právně nevymahatelné.